nousinthis  - багатообіцяючий український проект із непростою історією і приємним, заспокоюючим саундом. Музика гурту виходить з витоків пост-року та гітарного ембієнту. До 2013 року гурт носив назву embilight.
 
Їхня музика інтелектуально насичена, чуттєва, умиротворена і емоційно глибока, але водночас проста для сприйняття. Вона потребує чіткого настрою на слухання, повного занурення. Насичена тривалість, протяжна напруженість, розміреність музичних фраз – все це, ніби в анатомічному театрі, оголює акустичну чутливість.
 
У nousinthis шалені звукові пасажі змінюються тихими ліричними композиціями з чарівним вокалом. Об'єднує їх одне - гармонія. Якщо шукати аналогії в світі музики, то це перш за все: Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, EF, Radiohead. Гурт виступав на одній сцені із MONO (Japan), Immanu El (Sweden), Arms and Sleepers (USA), Blueneck (UK), Deadhorse (USA), pg.lost (Sweden).
 
Реліз-презентація дебютного EP "end song" відбулася 5 листопада у Києві за підтримки AZH. "end song" EP доступне у фізичному і цифровому варіантах. 
 
Слухати:
 
 
 
Дивитись:
 
 
 
Сторінки:
soundcloud.com/nousinthis
last.fm/music/nousinthis
vk.com/nousinthis
 
Букінг (із приводу організації концертів):
promo@azh.com.ua    +380 97 9030928 

 

 

AZH PROMO - with love to music
AZH Promo - is a Ukraine based independent music community founded in 2010
Heinali at Kurbas theatre @ organised by AZH PROMO in FEB 2012
AZH Promo big team in Kurbas theatre during embilight show in APRIL 2011
Our bus during embilight gig in Lviv organised by AZH Promo in Jun 2010