nousinthis  - багатообіцяючий український проект із непростою історією і приємним, заспокоюючим саундом. Музика гурту виходить з витоків пост-року та гітарного ембієнту. До 2013 року гурт носив назву embilight.
 
Їхня музика інтелектуально насичена, чуттєва, умиротворена і емоційно глибока, але водночас проста для сприйняття. Вона потребує чіткого настрою на слухання, повного занурення. Насичена тривалість, протяжна напруженість, розміреність музичних фраз – все це, ніби в анатомічному театрі, оголює акустичну чутливість.
 
У nousinthis шалені звукові пасажі змінюються тихими ліричними композиціями з чарівним вокалом. Об'єднує їх одне - гармонія. Якщо шукати аналогії в світі музики, то це перш за все: Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, EF, Radiohead. Гурт виступав на одній сцені із MONO (Japan), Immanu El (Sweden), Arms and Sleepers (USA), Blueneck (UK), Deadhorse (USA), pg.lost (Sweden).
 
Реліз-презентація дебютного EP "end song" відбулася 5 листопада у Києві за підтримки AZH. "end song" EP доступне у фізичному і цифровому варіантах. 
 
Слухати:
 
 
 
Дивитись:
 
 
 
Сторінки:
soundcloud.com/nousinthis
last.fm/music/nousinthis
vk.com/nousinthis
 
Букінг (із приводу організації концертів):
promo@azh.com.ua    +380 97 9030928 

 

 

AZH PROMO - with love to music
AZH Promo - is a Ukraine based independent music community founded in 2010
Creation VI at Kurbas theatre @ organised by AZH PROMO in FEB 2012
T E MORRIS during video shot in Lviv @ AZH Promo 2011
Our bus during embilight gig in Lviv organised by AZH Promo in Jun 2010